Drony sterowane radiowo

0
799

Sterowane radiowo śmigłowce Esky prowadzą gamę od małych elektrycznych zdalnie sterowanych śmigłowców do większych śmigłowców sterowanych gazem. Znane również jako E-Sky Helicopters, produkują zdalnie sterowane helikoptery dla każdego, od nowicjusza po eksperta.
Konstrukcja śmigłowców RC E-Sky często obejmuje w pełni regulowane ciężarki, które pozwalają na regulację elementów sterujących w celu wyboru między łatwością obsługi i wydajnością. Utrzymywanie ciężarów listew w pozycji zewnętrznej nieco obniży osiągi, aby znacznie ułatwić początkującym śmigłowcom sterowanie nimi. Przeniesienie ich bliżej zwiększy wydajność lotu sterowanego radiowo, ale znacznie utrudni obsługę. Zaleca się, aby przyzwyczaić się do kontrolowania helikoptera RC przed rozpoczęciem wykonywania akrobacji lub zaawansowanego latania RC.

Współosiowe wirniki to kolejna rewolucyjna funkcja projektowania helikopterów E-Sky, która sprawia, że ​​te śmigłowce RC są doskonałym wyborem dla początkujących pilotów śmigłowców. Przeciwbieżne wirniki zmniejszają ścinanie i moment obrotowy często związany z lotem helikoptera. Chociaż wirniki współosiowe nie są idealnie przystosowane do zaawansowanych akrobacji śmigłowców, sprawiają, że śmigłowce współosiowe Esky są idealne dla początkujących i stanowią doskonałą bazę wypadową dla każdego, kto jest zainteresowany udziałem w zdalnie sterowanym locie.
Helikoptery E-Sky produkują samoloty RC we wszystkich przedziałach cenowych. Od bardzo tanich po bardzo drogie, znajdziesz go tutaj. Jeśli jednak martwisz się zniszczeniem, zanim zaczniesz latać samolotem RC; Esky ma również pełen wybór symulatorów. Chociaż główną trudnością w RC Helicopter dla większości ludzi jest moment obrotowy podczas startu, te sterowane radiowo symulatory pozwalają ukończyć lot przed opuszczeniem domu.
Szczerze mówiąc, większość ludzi wydaje się mieć więcej trudności z bateriami Li Po niż z helikopterami Esky Radio Controlled. Akumulator Li Po lub litowo-polimerowy jest najnowszą i najlepszą technologią akumulatorową i pozwala na dłuższe loty helikopterami Esky RC. Chociaż akumulatory są mniejsze i mają większą moc, należy zachować ostrożność podczas ładowania i obsługi, w przeciwnym razie mają większą szansę na zniszczenie radości RC Flight szybciej niż jakikolwiek wypadek lub nieszczęście z helikopterami Esky RC.
Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w świecie helikopterów sterowanych radiowo, czy zaawansowanym pilotem akrobatycznym z wieloletnim doświadczeniem, prawdopodobnie znajdziesz coś, co nie tylko spełni twoje potrzeby, ale zapewni również niekończącą się liczbę godzin rozrywki RC. Po niewielkiej regulacji większość helikopterów można łatwo dostosować, abyś mógł dzielić się doświadczeniem RC Flight ze wszystkimi członkami rodziny. Śmigłowce sterowane radiowo Esky są koniecznością, jeśli chcesz czegoś, co jest jednakowo odpowiednie dla każdego.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.