Elektronika

Być może nie widzisz iPodów na wybiegach w Paryżu, ale elektronika przeszła transformację z utylitarnej konieczności w modny dodatek. Podczas gdy elektronika nie zastępuje dokładnie biżuterii jako symbolu statusu – nadal istnieje bling – rodzaje gadżetów, bez których osoba nie może żyć, mówi wiele o swoim stylu życia.
Ci, którzy znajdują się w salach władzy, nie mogą żyć bez BlackBerry – podobnie jak gwiazdy Hollywood. Utrzymywanie kontaktu – w dowolnym miejscu i czasie – sprawia, że ​​wszystko, od telefonów komórkowych przez Bluetooth po urządzenia PDA. Popularność elektroniki nie umknęła uwadze odbiorców w świecie motoryzacyjnym, ponieważ mikroprocesory migrują z osób kontrolujących komputerowy system pokładowy pojazdu do akcesoriów samochodowych roku – Global Positioning System (GPS).
Istnieją oczywiście wszechobecne zestawy słuchawkowe, które są podłączone do telefonów komórkowych, odtwarzaczy MP3 lub – dla mody elektroniki – iPoda nano. Podczas każdego lotu linii lotniczej pasażerowie będą mieli na pokładzie zadziwiającą gamę elektroniki, która zapewni im rozrywkę lub zajęcie w inny sposób. Komputery, odtwarzacze muzyki i przenośne urządzenia do gier pojawiają się po osiągnięciu wysokości przelotowej. Mnóstwo niezbędnych urządzeń elektronicznych sprawia, że ​​dzisiejsi podróżnicy mają miejsce na spakowanie swoich ubrań!
Elektronika zaczęła także wyposażać dom. Kiedy X-Box 360 wyprzedał się przed Bożym Narodzeniem 2005, sprzedawcy eBay zgarnęli gotówkę za niezbędną konsolę do gier, która sprzedawała na stronie aukcyjnej za 1000 USD lub więcej. Telewizory plazmowe i LCD są dumnie wyświetlane na ścianach, a mikroczipy trafiają do naszych urządzeń kuchennych. Chociaż prawdziwa integracja bezprzewodowa jest jeszcze za jakiś czas, przygotowuje się scenę dla pełnej interaktywności między wszystkimi naszymi urządzeniami elektronicznymi.
Na szczęście dla konsumentów koszt elektroniki spada wraz z upływem czasu. Najnowszy i największy must-have z pewnością zostanie wyceniony z rabatem w ciągu osiemnastu miesięcy, a rok później przejdzie do strefy odpraw. W międzyczasie ci z nas, którzy nie mają gotówki lub chęci nadążania za trendami na wybiegach mody lub trendami w świecie elektroniki, mogą nadal obserwować, jak żyje druga połowa.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Sklepy elektroniczne

Popularne