Szafy medyczne od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
444

Firma EURO-MEDICAL od ponad 10 lat cieszy się Państwa zaufaniem. W przeciągu tych lat z niewielkiej firmy staliśmy się liderami w sprzedaży sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej na rynku polskim.  Kooperujemy z polskimi producentami ale pośród grona naszych dostawców jest także wiele zagranicznych firm, liderów światowych w zakresie produkcji sprzętu oraz aparatury. Dzięki nim nasz zespół jest regularnie szkolony poszerza swoją wiedzę jak również umiejętności, a nasza oferta zawiera nowinki z całego świata. Sprowadzamy dla Państwa wyroby z całego świata stale rozbudowując naszą ofertę. Na naszej stronie internetowej  znajdziecie Państwo wyroby z grupy sprzętu jak: łóżka szpitalne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak również wózki inwalidzkie, szafki przyłóżkowe z drewna oraz metalowe, wózki zabiegowe, wózki reanimacyjne, fotele do dializ, lampy medyczne, chłodziarki na leki oraz szczepionki oraz wiele innych. Dodatkowo posiadamy sporą ofertę aparatury: kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry, ssaki karetkowe, aparaty ktg, koncentratory tlenu, pompy dojelitowe, defibrylatory.

Euro-medical sklep medyczny – poznaj ceny wózków inwalidzkich

Zapraszamy do obejrzenia naszej pełnej oferty na stronie internetwej www.euro-medical.pl Zapraszamy Państwa do skorzystania z dostępnej na stronie www formy kontaktu przez chat, dzięki niemu możemy na żywo odpowiedzieć na Państwa pytania. Każdego klienta traktujemy indywidualnie chcąc sprostać jego oczekiwaniom. Nasi eksperci pomogą tobie w wyborze odpowiedniego sprzętu czy aparatury medycznej. Kierujemy się waszymi oczekiwaniami, wymaganiami, budżetem, staramy się też realizować zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie. Posiadamy magazyn i utrzymujemy ciągle wysokie stany magazynowe. Nasi profesjonaliści oraz handlowcy już czekają na kontakt z Państwem. Dzięki rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie całościowo wyposażać jednostki medyczne. Ciągle dostarczamy nasze towary do państwowych szpitali, klinik, przychodni, prywatnych gabinetów lekarskich czy domów pomocy społecznej, jak również zaopatrujemy odbiorców prywatnych w niezbędny sprzęt medyczny konieczny do opieki ich najbliższych pozostających  w domach. Na naszej stronie www możecie Państwo zapoznać się z naszymi listami referencyjnymi. Klienci polecają nas jako sumiennych partnerów w biznesie w zakresie dostaw sprzętu medycznego oraz aparatury.  Posiadamy swój team serwisowy, toteż trudności ze sprzętem, czy aparaturą rozwiązujemy od ręki. Całość oferty znajdziesz – euro-medical.pl .

Zapraszamy was do współpracy z EURO-MEDICAL, dzięki nam będziecie Państwo spokojni o realizację zamówień sprzętu medycznego i aparatury do Waszej placówki.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.